Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

wt., 07.02.2023
10:00

Spotkanie
Izba Pamięci
udział bezpłatny

Spotkanie dla przewodniczek i przewodników miejskich

Kolejne spotkanie dla przewodniczek i przewodników miejskich. Tym razem wybierzemy się do Izby Pamięci, otwartego na jesieni, nowego oddziału Muzeum Warszawy. Znajduje się on przy Cmentarzu Powstańców Warszawy, ul. Wolska 168 (róg Sowińskiego).

Spotkanie będzie dotyczyć historii Cmentarza Powstańców Warszawy, powojennego pozyskiwania danych dotyczących poległych oraz idei i architektury Izby Pamięci i Muru Pamięci.

Oprowadzanie poprowadzi Szymon Woźniak, kulturoznawca i filmoznawca, adiunkt w Izbie Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy.

Zapisy przez formularz:

Obowiązuje limit miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału prześlemy e-mailem.
Uprzejmie prosimy o wpisywanie się tylko na jeden termin.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Moniki Michałek, e-mail: monika.michalek@muzeumwarszawy.pl

Jeśli są Państwo przewodnikami miejskimi i chcieliby otrzymywać od nas wiadomości, zachęcamy do zapisania się na nasza listę mailingową: forms.gle/iqrf3T9AfWEu3X9o8

Dowiedz się więcej o Izbie Pamięci:


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.