sob., 10.07.2021

10 PLN

Miniogródki — warsztaty dla dzieci

Miniogródki
Każde dziecko wykona makietę mini ogródka, w którym zasadzi nasiona w specjalnych doniczkach torfowych. Rośliny z mini ogródka będzie można przesadzić w domu do donic balkonowych, a na makietę wstawić nowe, odświeżając ogródek.

W pracowni projektantki krajobrazu
Przed warsztatem wybierzemy się na wystawę, żeby znaleźć interaktywne makiety – narzędzia do poznawania pracy projektantek krajobrazu. Przyjrzymy się im z bliska, wykorzystamy je do analizy żywej i zmieniającej się roślinności. Wykonamy na wystawie projektowe zadania rysunkowe.

Warsztaty odbędą się w Muzeum Woli na Srebrnej 12.

KUP BILET