niedz., 03.04.2022

Spacer
5 PLN

Dziś na Chłodnej wielki bal!

Zapraszamy na spacer z Mateuszem Korolem, historykiem sztuki i warszawiakiem z Mirowa, podczas którego dowiecie się: Dlaczego każdy jadący wozem musiał przywieźć na rogatki kamień? Gdzie szła panna Andzia i co miał dla niej Józio?Jakie Czary i jaka Kometa fascynowały mieszkańców okolic? Ile linii tramwajów i jakie plany na metro miała ulica? Czemu ulica Chłodna stała się tak gorąca i co ją zmroziło?

Wyruszamy spod kościóła św. Karola Boromeusza na ul. Chłodnej.

KUP BILET 5 PLN

Limit osób: 25