sob., 30.04.2022

Warsztaty rodzinne
10 PLN

Dlaczego zamknięto rzeki w rurach? Budujemy wieżę ciśnień!

Czy Warszawa była brudna? Zbudujemy wieżę ciśnień i porozmawiamy o wodociągach oraz… kanalizacji. Zajmiemy się tematami brudu i nieczystości, dziwnych, zabawnych i poważnych sposobów na higienę oraz poprawę warunków do życia w Warszawie – dawniej i dziś. Zabawy nad rynsztokiem, nocniki jak sosjerki, celuloidowe kołnierzyki i wiele innych ciekawostek czeka na Was w ramach małej historii brudu, którą usłyszycie na spotkaniu.

Dzieci: 7 – 12 lat

KUP BILET dziecko 10 PLN (opiekun gratis)

Spotkanie w ramach Popołudnie nad rzeką. Cykl warsztatów rodzinnych
Warsztaty towarzyszą wystawie Niech płyną! Inne rzeki Warszawy