Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Lista cywilnych i wojskowych ofiar Powstania Warszawskiego

Wszystkie
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Z
Urlich
Janusz
0
Segment 7
Urlich
Zygmunt
10 l.
Segment 7
Urmanowski
Franciszek
54 l.
Segment 7
Urniaż
Teofil
26 l.
Segment 7
Urpsza
Helena
Segment 7
Urpsza
Jan
Segment 7
Ursyn-Rusiecki
Stanisław
81 l.
Segment 7
Uruski
Władysław
72 l.
Segment 7
Uryniecki
Lucjan
68 l.
Segment 7
Urynowicz
Wiesława
9 l.
Segment 7
Urzykowska
Ludmiła
Segment 7
Urzykowski
Florian
70 l.
Segment 7
Usakiewicz
Stefania
Segment 7
Usicki
Mieczysław
29 l.
Segment 7
Usiński
Marian
13 l.
Segment 7
Ussorowska
Teresa
13 l.
Segment 7
Ustaszewski
Stanisław
73 l.
Segment 7
Ustianowska
Stanisława
36 l.
Segment 7
Uszczyk
Małgorzata
9 l.
Segment 7
Uszycka
Wanda
Segment 7
Uszyńska
Marianna
83 l.
Segment 7
Uszyńska
Zofia
Segment 7
Uszyńska
Anna
56 l.
Segment 7
Uszyński
Włodzimierz
0
Segment 7
Uścichowska
Anna
66 l.
Segment 7
Uścińska
Henryka
44 l.
Segment 7
Utkała
Antoni
34 l.
Segment 7
Utlińska
Zofia
37 l.
Segment 7
Utnik
Maria
42 l.
Segment 7
Uzar
Tadeusz
Segment 7
Uzarowski
Piotr
34 l.
Segment 7
Uzdowska
Julianna
57 l.
Segment 7
Uzdowski
Wit
40 l.
Segment 7
Uzdowski
Lech
13 l.
Segment 7
Uziembło
Helena
Segment 7
Uziębło
Marian
33 l.
Segment 7
Uziębło
Jan
Segment 7
Uziębły
St.
Segment 7
Uzikowa
Magdalena
82 l.
Segment 7
Uzłowska
n. im.
Segment 7
Uźnińska
n. im.
Segment 7
Użel
Marta
16 l.
Segment 7
Uzdowski
Waldemar
"Abczyc"
Segment 7
Urbański
Wacław
"Angor"
Segment 7
Uliasz
Antoni
"Antoni Lisse"
Segment 7
Urbas
Jan
"Bogdan"
Segment 7
Ungeheier
Irena
"Drogomir", "Irena"
Segment 7
Urbański
Ryszard
"Edward"
Segment 7
Ungelter
Hugo
"Emil"
Segment 7
Uścińska
Wanda
"Flora"
Segment 7
Uszyński
Stanisław
"Gordon"
Segment 7
Urbańska
Janina
"Halina"
Segment 7
Ugorowski
Tadeusz
"Indianin"
Segment 7
Udymowska
Józefa
"Jadwiga"
Segment 7
Urbanyi
Zygfryd
"Juliusz"
Segment 7
Urbański
Jerzy
"Jur"
Segment 7
Urbanek
Eliasz
"Klawisz"
Segment 7
Unieszowski
Zdzisław
"Kobra", "Zdzisław"
Segment 7
Urbanowicz
Zygmunt
"Kobuz"
Segment 7
Usakiewicz
Witold
"Kol"
Segment 7
Unieszowski
Jerzy
"Kozera"
Segment 7
Uliński
Stanisław
"Kruk"
Segment 7
Urbaniak
Wiktor
"Krzemiński"
Segment 7
Urbański
Władysław
"Kubek"
Segment 7
Urbańska-Rokicka
Helena
"Lena"
Segment 7
Ukleja
Jerzy
"Lenin"
Segment 7
Ufnalewski
Lech
"Leszek"
Segment 7
Urbsza
Jan
"Lubicz"
Segment 7
Uzar-Krasiakowa
Ludwika
"Myszka", "Lusia"
Segment 7
Usarek
Edmund
"Niebój"
Segment 7
Urbański
Stanisław
"Orzech"
Segment 7
Urbsza
Stanisław
"Parys"
Segment 7
Ulejczyk
Jan
"Promyk"
Segment 7
Ubysz
Mariusz
"Reveur"
Segment 7
Utnicka
Teresa
"Ruda"
Segment 7
Urbaniak
Piotr
"Siwy"
Segment 7
Unszlicht
Władysław
"Stefan Narew"
Segment 7
Ustarbowski
Zygmunt
"Sułtan"
Segment 7
Urbaniak
Jan
"Szymański"
Segment 7
Urbanek
Zbigniew
"Tadek"
Segment 7
Uliński
Jerzy
"Ul"
Segment 7
Urbański
Stefan
"Urban"
Segment 7
Uliński
Zygmunt
"Vis"
Segment 7
Ulicki
Marian
"Warta"
Segment 7
Ułasiewicz
Stanisław
"Zamożny", "Łańcut"
Segment 7
Uściński
Leszek
"Żar"
Segment 7
Uziębło
Jerzy
"Zawisza"
Segment 7
Uchmański
Piotr
"Żbik"
Segment 7

Wesprzyj proces identyfikacji ofiar, zgłoś dane